NetYMM ile

Zamanız Size Kalır

Telefon

0212 909 92 79

Mail

info@imzabt.com.tr


KURUMSAL

Anasayfa / KURUMSAL

Yazılım ve Bilgi Teknolojileri alanında hizmet veren şirketimiz, 2011 yılında yazılım sektörüne yenilik ve sürekli destek parolası ile giriş yapmış ve sağladığı Net Çözümler ile müşterilerine sürekli ve kaliteli hizmet anlayışıyla çalışmaktadır.

Tecrübeli ekibimiz yazılım geliştirme, web, mobil yazılım ve tasarım geliştirme, sistem ve güvenlik çözümleri alanlarında müşterilerimizin yanında yer almaktayız.

 

Misyonumuz, müşterilerimizin verimliliğini, şeffaflığını ve yönetişimini artırmak için stratejik yazılım çözümleri sunmaktır.

 

Her an ve her aşamada koşulsuz müşteri memnuniyetini esas almak, paydaşlarımızla birlikte kalitenin bir yaşam biçimi olarak, ilerleme ve gelişmenin alt yapısı olmasını sağlamak ve bu anlayışı yaygın hale geliştirmek, Şirketimizin Türk Ekonomisinde, iş hayatında, iş ahlaki ve kurum kültürü normlarında kıymetler oluşturarak ilelebet yaşayacak bir işletme olmasını amaçlayan ilkelere bağlı kalmak, yurtiçi ve yurtdışı müşterilerimizle, faaliyet alanlarımızda sürekli büyüyerek sektörümüzde lider firma konumuna ulaşmaktır.

Kamu kuruluşları ile özel sektördeki işletmelere özel çözüm odaklı hizmetler sunuyoruz.